Hopp til innhold

Våre ansatte:

Ingveig Eli Sæteren

bilde

Daglig leder/Autorisert regnskapsfører

nlr@nolare.no / ingveig@nolare.no
Tlf: 469 34 268

Daglig leder fra 1991. Fører forretning og landbruksregnskap, fakturering og administrasjon.

Bakgrunn
Regnskapslinje på Lillehammer Handelskole. Tilleggsutdannelse innen landbruksregnskap. Jobbet med regnskap siden 1976.

Elin Munkelien

bilde

Autorisert regnskapsfører

elin@nolare.no 
Tlf: 469 24 366

Fører forretning og landbruksregnskap, fakturering, lønn og IT-ansvarlig.

Bakgrunn
 Handel og kontor, grunnkurs, Høgskoleutdannelse i regnskap, økonomi og skatterett. Tilleggsutdanning i landbruksregnskap. Jobbet med regnskap fra 1989.


Jan Oluf Kjelsrud

bilde

Autorisert regnskapsfører

jan.oluf@nolare.no 
Tlf: 469 19 042

Fører forretning og landbruksregnskap, fakturering. Eiendomsoverdragelse og utarbeidelse av driftsplaner i landbruket.

Bakgrunn
Agronomutdanning ved Valle. Drev Torpa Regnskapslag 1988-2001. Ansatt her fra 2001.

Ola Espelien

bilde

Autorisert regnskapsfører

Ola@nolare.no 
Tlf: 469 24 246

Jobber med forretning - og landbruksregnskap, fakturering.

Bakgrunn
Agrotekniker i regnskap/økonom ved Vallle. 2-årig Høgskoleutdanning ved BI.
Jobbet med regnskap fra 1992.


Harald Åsødegård

bilde

Regnskapsfører

Harald@nolare.no 
Tlf: 469 31 168

Jobber med forretning - og landbruksregnskap samt fakturering.

Bakgrunn
 Agronomutdanning ved Tomb og agrotekninker i økonomi og regnskap ved Vinterlandbruksskolen i Oslo. Jobbet med regnskap siden 1992.

Inger Flattum

bilde

Regnskapsfører

Inger@nolare.no 
Tlf: 469 19 321

Fører forretning og landbruksregnskap, fakturering og lønn.

Bakgrunn
Agrotekninger regnskap/økonomi på Valle Landbruksskole.
Jobbet med regnskap fra 1994.


Ole Goplen

bilde

Regnskapsfører

Ole@nolare.no 
Tlf: 469 34 378

Jobber med forretning og landbruksregnskap, fakturering og eiendomsoverdragelse.

Bakgrunn
Utdannet ved skatteetatskolen i Oslo og Bergen. Jobbet i Skatteetaten i 17 år og med regnskap fra 2004

Turid Hagaseth Byfuglien

bilde

Regnskapsfører/resepsjon

Turid@nolare.no 
Tlf: 469 30 733 

Jobber med lønn, bilagsføring og resepsjonsoppgaver.

Bakgrunn
Handel og kontor samt desentralisert bedriftsøkonomistudie på Leira. Jobbet på Tonsåsen rehabilitering i 23 år som kundebehandler og Valdres landbrukstjenester med lønnsarbeid.
Ansatt her fra oktober 2015.


Hans Olav Sæteren

bilde

Autorisert regnskapsfører

Hans.Olav@nolare.no 
Tlf: 469 28 521

Jobber med forretning - og landbruksregnskap samt fakturering.

Bakgrunn
Bachelor i økonomi og ledelse fra Høgskolen i Gjøvik, samt regnskapsførerfag fra Høgskolen på Rena. Ansatt fra 2012.

Tone Øversveen

bilde

Regnskapsfører

Tone@nolare.no 
Tlf: 469 24 857

Jobber med regnskapsføring og fakturering.

Bakgrunn
Jobbet som økonomisk
rådgiver ved NAV Nordre Land og som
daglig leder/selvstendig næringsdrivende i Myhre Smie.
Ansatt her fra februar 2015.

Share on Facebook